()

Blíží se Valentýn – onen svátek zamilovaných. Někteří lidé budou tento den slavit, ponoří se do zábalu červené barvy, srdíček, růží a čokolád, jiní na tento svátek kašlou a pak jsou tu lidé, kteří jsou single, tedy že ještě nemají svou druhou polovičku. Většina jedinců, kteří spadají do této poslední kategorie budou v tento den depkařit. Proč ale trávit den plný romantiky v slzách a v depresích? Proč si neudělat hezký den? Toto je 8 tipů, jak strávit Den svatého Valentýna, když jste single!

Sledování filmů, seriálů a četba

Jestli máte chuť zůstat doma, a nevylézat z bytu nebo domu, abyste se záměrně vyhnuli zamilovaným párům, ponořte se do četby nějaké zajímavé knihy, kterou se chystáte už dlouho přečíst. Zkuste také zhlédnout nějaké nové filmy nebo seriály. Nejenže si rozšíříte svůj seznam zhlédnutých věcí, ale také tím zabijete celý den. To přeci chcete, nebo ne?

Hraní počítačových her

Hráči počítačových her mi jistě dají zapravdu, když prohlásím, že kdykoliv se pařmen zabere to hraní nějaké té hry s napínavým dějem, čas se žene kupředu neuvěřitelným tempem. Sedněte si proto k počítači a zahrajte si videohru, kterou si chcete zahrát už dlouho, ale dosud jste na to neměli čas.

Domácí práce

Jste-li prací povinní, v běžném pracovním týdnu vám moc času k úklidu, nebo dokonce i vaření nezbyde. Navařte si pár dní dopředu. Upečte si něco dobrého. Ukuchtěte si něco k večernímu filmu. Pokud jde o uklízení, vysávejte, utírejte prach, perte atd. Zabijete tím nějaký čas a hlavně nebudete myslet na to, že je Valentýn.

Facebook přátelé

Co je víc zábavnějšího, než si najít na Facebooku nějakého svého kamaráda, prolézt mu profil skrz naskrz a lajkovat mu nejméně pět let staré fotky. Jistě ho to potěší. A přátelé taky, když je znovu uvidí.

pes
zdroj: Pixabay

S mazlíčkem na procházku

Z druhé strany, pokud jste ten typ člověka, který nevydrží být zalezlý celý den doma, vezměte svého domácího mazlíčka na procházku. Budete na vzduchu a vyčistíte si hlavu, ačkoliv je pravda, že vám moc nepomůže, kdy kolem sebe uvidíte zamilované páry, jak se drží za ruce, pusinkují se a šeptají si do ouška sladká slůvka.

Nakupování

Můžete si také udělat radost nakupováním. Pořiďte si něco drahého, po čem již dlouho toužíte. Ať už se jedná o elektroniku, hry, šminky nebo oblečení, Valentýn má být dnem radosti a vám, jakožto single jedinci, udělá radost nějaký pěkný drahý předmět.

nákupy
zdroj: Pixabay

Masáže

Zajděte si na masáž. Uvolníte se a vaše tělo vám za to poděkuje. Rovněž můžete zkusit návštěvu solných jeskyní, vířivky nebo sauny. Relaxujte. A kdo ví? Třeba tam potkáte svou spřízněnou duši. Nikdy nevíte…

Změna image

Provádějte na sobě stylistické experimenty. Pokuste se o nový styl make-upu, zajděte si ke kadeřnici/kadeřníkovi, aby vám udělal/a nový účes, vyzkoušejte nějaký zábal.

Možností k aktivitám ke strávení osamoceného Valentýna je mnoho. Důležité je nesmutnit a den si pořádně užít. Berte to z jiné perspektivy – s nikým se nemusíte dělit o jídlo a postel, nemusíte nic zbytečného platit, nemusíte se nervovat s přípravou dárku atd. Být sám v tento den má i své výhody.

zdroj: YouTube

Jak ti líbil článek?

Kliknutím hodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Je nám líto, že tento článek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit?