()

do by neznal teprve 18letou zpěvačku z Ameriky, která ve svých 17letech dobyla svět. Billie se však proslavila nejen svou hudbu, ale také originálním stylem oblékání.

Billie Eilishzdroj: instagram.com

Její osobité outfity se staly ikonickými, ať už se Billie obléká na předávání cen, koncert či jen tak ven, vždy volí především volné oversized oblečení zdobené logy luxusních značek. Proč?  Billie se rozhodla, že ji nikdo nebude soudit dle toho, jakou má postavu, a proto se rozhodla své tělo „skrývat“ za neforemným oblečením. Z toho, co by někdo mohl považovat za styl oblečení na doma, Billie vytvořila vlastní originální styl a způsob, jak vyjádřit své postoje.

Billie nastavila zrcadlo

Během kampaně pro Calvina Kleina uvedla, že nechce, aby ji někdo soudil podle toho, jestli je hubená či ne. Nechce, aby to lidé věděli. Chce, aby ji vnímali, takovou jaká je, ne na základě toho, jestli je příliš hubená nebo příliš tlustá. To vše je jen nic neříkající hodnocení a nic o ní nevypovídá. Takto svým způsobem rebeluje proti médiím a lidem, kteří mají ve zvyku hvězdy (a i ostatní „normální“) hodnotit příliš povrchně a jen na základě toho, zda zapadají do nějaké normy. Nechtěla být další v řadě. A to se jí povedlo. Billie nastavila zrcadlo současné společnosti a médiím za to, že nás učí vnímat jeden druhého jen na základě toho, jak vypadáme.

Její styl je výjimečný a  extravagantní. Nestydí se za to, že je jiná. Billie si může vzít teplákovou soupravu na předávání cen a stejně bude vypadat skvěle. Umí vše sladit tak, aby vypadala stylově a přesto se cítila pohodlně i pod ostrohledem paparazzi. Volné oblečení ráda doplňuje výraznými doplňky a sportovními botami. Dokonce i její účesy jsou ikonické. Kombinuje zářivé barvy s tmavými, nebojí se ani blond. Zkrátka je svá.

Zajímavé také je to, že ačkoliv si fanoušci vybaví především její outfity, které nesou loga a monogramy velkých luxusních značek, většina jejího oblečení ve skutečnosti není „pravá“. Tak například její outfit z festivalu Coachella.

Billie Eilish

zdroj: medium.com

Ne, to opravdu není pravý Louis Vuitton. Ve skutečnosti to celé vytvořil Imran Moosvi, módní návrhář, kterého najdete například na instagramu, který pro celebrity vytváří fake outfity známých značek. Nicméně faktem je, že tento fake outfit byl pravděpodobně dražší než autentický Louis Vuitton. Billie podporuje nezávislé umělce, nechce být jen další hvězda, která nosí drahé značky. Jde ji spíše o design a vyjádření message: Je ve mně víc, než co můžete na první pohled poznat. Nemusím zapadnout do škatulky „krásná“ a „dokonalá“, abych mohla dělat to, co mě baví!

Díky Billie, protože přesně tohle platí pro nás pro všechny.

zdroj hlavní foto: Apple

Jak ti líbil článek?

Kliknutím hodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Je nám líto, že tento článek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit?