()

Dnes už nerozlučná trojice holek, které nás na internetu baví svými videi po názvem 3v1. Tam například parodují prostřeno a nebo nám vtipným způsobem ukazují, jaký je život dítěte teď a jaký byl v devadesátkách.

Nikol Štíbrovou si určitě řada z nás pamatuje ještě jako malou holku v seriálu Pojišťovna štěstí. Seriál už se ale několik let nevysílá a z Nikol Štíbrové už také není ta malá holka. Na instagramu má celých 455 tisíc sledujících a není se čemu divit. U Nikol si přijde na své každý, kdo má rád líčení, módu, děti, ale hlavně HUMOR!

Osobně bych Nikol z jejich trojice označila za nejvtipnější. Nejde jen o její sdílení fotek s trefnými popisky, ale také o její videa, která docela často vkládá na své  insta stories.

Jednu dobu byla Nikol dokonce na Tinderu, což je největší a nejnavštěvovanější randící aplikace a jak sama říká, byla doba kdy si na tom opravdu ujížděla! Na ten se rozhodla připojit poté, co byla nějakou dobu sama, protože ačkoli už má syna, s jeho tatínkem se rozešli. Zůstali spolu ovšem přátelé. Přestože byli pro ni konverzace s kluky na Tinderu zajímavé, svou lásku nakonec našla mimo internet. Na zveřejnění jména či fotky někoho, komu se povedlo zamotat Nikol hlavu, si však ještě budeme muset nějakou dobu počkat.

Za to u další členky tohoto slavného tria identitu její životní lásky známe moc dobře. Řeč je o Veronice Arichteva, která se do podvědomí diváků dostala především hraním v seriálu Ordinace v růžové zahradě. A spousta z nás ji také mohla sledovat ve Stardance, kde se jí podařilo protančit až do semifinále. Manželem Veroniky je režisér Biser A. Arichtev, který režíroval seriály jako je například Vyprávěj a nebo První republika.

Veronika sice neoplývá takovým vtipem jako Nikol, za to se ale perfektně vyzná v trendech a její outfity jsou vždy perfektní. Na jejím instagramu má 347 tisíc sledujících a často se s nimi dělí o informace ohledně péče o tělo, obličej, novinky ze světa

make-upu a v neposlední řadě také o spousty skvělých receptů. Už z fotek je jasně poznat, že Veronika má doma kuchyň v malíku.

Na svoji životní lásku si ale bude muset počkat třetí z party a tou je Martina Pártlová. Martina se v roce 2008 zúčastnila soutěže X-Factor, kde se prozpívala až do čtvrtého místa. I nadále se poté živila a živí hudbou. Často jako zpěvačka a herečka v divadelních muzikálech, vystupuje ale také jako stálý host se skupinou Čechomor a hlavně si ji spousta lidí vybaví v duetu s Rudou z Ostravy v písni ,,Ostrava!!!´´

Martina má na instagramu 247 tisíc sledujících a sdílí s nimi fotky a videa nejrůznějšího charakteru, nejčastěji jsou to však fotky a videa na kterých je s holkama z 3v1 nebo fotky z cest a dovolených.

Jak už jsem zmínila, Marťa je prozatím sama. Ona sama toto téma otevřela i na instagramu, kdy sdílela fotku sebe se svou osudovou láskou Petrem. Petr se bohužel v roce 2005 zabil při autonehodě a lze snadno vyčíst, že to v Martině zanechalo opravdu velkou ránu, která může být důvodem k tomu, jak těžké pro ni je být s někým jiným.

,,Petr byl moje velká osudová životní láska. Byla to taková ta láska která bolí,jen představa, že byste spolu nebyli vás ničí.”

A i když je to už dlouho, některé bolesti jsou tak silné, že ani roky nestačí k tomu, abychom se přes ně dostali. Snad Marťa brzy své štěstí najde.

Holky ze 3v1
zdroj: OneTV

Pokud byste se chtěli na jejich videa podívat, najdete je na Onetv a nebo také na youtube.

Jak ti líbil článek?

Kliknutím hodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Je nám líto, že tento článek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit?