()
Na dovolenou do Istanbulu?
Pokud jste někdy uvažovali nad dovolenou v Istanbulu, pak vás bude tento článek zajímat. Z pozice holky, která v Istanbulu žije už  přes pět let se s vámi podělím o to, co se ve Wikipedii určitě nedočtete. 🙂
Jak už jsem předeslala, nechci tu do vás hustit všeobecné a lehce dohledatelné informace, které si snadno můžete najít sami. Řeknu vám něco o módě, klucích a seznamování.
Než začnu, pojďme si přeci jen v rychlosti říct pár stručných informací o Istanbulu.
Istanbul je největší město Turecka a spojuje Evropu s Asií. Byl tedy v minulosti velmi důležitou obchodní a kulturní křižovatkou. Žije zde téměř 16 milionů lidí, v drtivé většině muslimů, ale díky velké spoustě cizinců také křesťanů, židů, nevěřících, prostě lidí všech vyznání.
Tak to bysme měli a teď k tomu o co se s vámi chci podělit:
1. Móda
Spousta lidí má pocit, že Turecko je typicky muslimskou zemí, kde holky nosí šátky a dávají si pozor na odhalená ramena. A jak to v některých menších Tureckých městech může být pravdou, Istanbul vás vyvede z omylu a to hodně rychle.
Holky z Istanbulu mají opravdový cit pro módu. Jsou štíhlé a hezky upravené. V hlavních částech města budete potkávat holky v krátkých sukýnkách, šatičkách či velmi upnutých džínách na každém rohu. A nejedná se o turistky. Jasně, je tady i spousta holek s šátkama na hlavě a oblečením zakrývající většinu těla, ale i ty umí svůj outfit opravdu hezky sladit a dodat mu korunu v podobě precizního make-upu. Velká část žen má dokonce zvětšené rty, což je teď velkým hitem a vystřídalo to boom s plastikou nosu.
Móda v Istanbulu
zdroj: Pixabay
2. Kluci, kluci a kluci
V Istanbulu jich je opravdu spousta a protože je tady taky spousta krásných holek, jsou Turečtí kluci hodně snaživí, vytrvalí a soutěživí.
Splňujete-li jejich podmínky, tj. že jste žena a máte pod 100 kilo, zvykněte si na to, že na vás budou často koukat, občas se pokusí navázat s vámi i kontakt. Jinak jsou to ale kluci stejní jako všude jinde, to znamená, že když je pošlete někam, půjdou. 🙂
3. Cizinci
Cizinců je v Istanbulu opravdu spousta, ať už těch co tam žijí nebo těch na dovolené. Na facebooku najdete hned několik skupin pro cizince v Istanbulu. Není tudíž žádný problém se připojit a domluvit se s někým, kdo vám může dělat průvodce městem a nebo třeba nočním životem.
Tak na nic nečekejte a jeďte!

Jak ti líbil článek?

Kliknutím hodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Je nám líto, že tento článek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit?