()
Aničku spousta z nás zná především z role ,,Roziny” v seriálu Ulice, ale také například jako princeznu Adélku v nepříliš úspěšné pohádce Kouzelník Žito, která si na ČSFD.cz vysloužila nelichotivých 24%.
Anička bude dle jejího profilu na instagramu, typ holky – co na srdci, to na jazyku, díky čemuž se často dostává do různých sporů. Tak například, když přidala fotografii sušičky
( kterou dostala od společnosti LG) bez toho, aniž by označila, že se jedná o placené partnerství, což je laicky řečeno – my ti to dáme zadarmo a ty se s tím vyfotíš.
Na absenci tohoto označení, které je povinné, upozornil jiný uživatel IG, načež Anička zareagovala slovy:,,V komentáři píšu, že pračku teprve dostanu. Nechybí to tam, to ty jsi retard.“ Podpořit svoji přítelkyni Aničku, přispěchal její slovenský přítel a rapper Strapo. Tam ale narazil, když se pustil do hádky s někým, kdo podle jeho slov pracuje v odvětví reklamy už více než 15 let.  Nutno podotknout, že označení spolupráce mezi Aničkou a firmou LG, se u té samé fotky později objevilo. Zřejmě se Anička s přítelem doučila a poučila.
Anna Kadeřávková
zdroj: Anna Kadeřávková
Že Anička dokáže spoustu lidí zvednout ze židle a rozjet ostřejší debatu se potvrdilo i nedávno, kdy na svém IG profilu srovnávala Bratislavu, do které se nedávno přestěhovala za svým již zmiňovaným přítelem Strapem, s Prahou. Anička Bratislavě vytkla například to, že má jenom dvě KFC prodejny a taky to, že zde nefunguje dovážková firma Rohlík.cz (což už jí mohla napovědět sama doména firmy, pozn. autora) a v neposlední řadě také to, že jsou zde po 22. hodině téměř všechny obchody zavřené a nikde se nedá nic koupit.
Zůstává tedy spíše otázkou času, co přijde zase příště a vytlačí spor Bratislava-Praha na druhou kolej.

Jak ti líbil článek?

Kliknutím hodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Je nám líto, že tento článek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit?