()

Každého teenagera vždy naštve věta rodičů nebo prarodičů, kteří mají na vše stejnou odpověď – tohle za nás vůbec nebylo! Ano, pochopitelně, že některé věci nebylo, doba jde neustále dopředu, není tedy divu, že se volný čas tráví zcela jinak, než tomu bylo dříve. V dnešní době jsou mladí ovlivněni sociální sítí, Instagram tedy není žádnou španělskou vesnici pro mladé.

Instagram všeobecně je v každé zemi povolen od jiného věku, zatímco některé země mají věkové hranice vyšší, v České republice je tato hranice 13 let, což znamená, že by se nikdo mladší na sociální sítě neměl objevovat, opak je však samozřejmě pravdou. Při registrování nemusíte podepisovat zásadní prohlášení o věku, jen si zvolíte věk, který většinou je zadán nepravdivě a můžete si Instagram užívat.

Čím je Instagram zajímavý

Jistě většina si Instagram založila jen proto, že je to takový “BUM” současnosti, mají to všichni, chcete to taky, kdo by také stál o to být ve třídě outsider.

  • Kvalita fotek – jestliže chcete prezentovat nějakou fotografii, musíte vždy počítat s tím, že kvalita nebude stoprocentní jako ve vašem telefonu. Stává se ale, že některé sociální sítě kazí fotografie mnohem více, než jiné. Instagram vám kvalitu také zasáhne, avšak oproti třeba Facebooku je fotografie mnohem ostřejší. Dávejte si však pozor na to, jakou fotografii sdílíte světu, protože nikdy nevíte, kdo se v realitě pod maskou někoho skrývá na druhé straně profilu. Neberte tedy rodiče jako “prudiče”, pokud vás na Instagramu budou sledovat, je to převážně kvůli bezpečí.
  • Vše v jednom – máte zároveň profil a zprávy najednou. Nemusíte si stahovat více aplikací a jednotlivě je otvírat.
  • Snadné ovládání – pokud chcete ohodnotit nějakou fotografii, nemusíte složitě hledat srdíčko, na které kliknete, postačí vám jen dvojité poklepnutí na celou fotografii. Stejně tak posunutím vpravo se dostanete do svých soukromých zpráv.

Jak ti líbil článek?

Kliknutím hodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Je nám líto, že tento článek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit?

1 komentář

Comments are closed.