()

V dnešním online světě je téměř pro každého prioritou vlastnit nejnovější telefon. Čím novější mobilní telefon máte, tím získáte více nových aktualizací a tedy i více možností a funkcí.

Na trhu máme nepřeberné množství různých značek, ale v popředí je hlavně společnost Samsung, která se pere o první příčky se společností Apple, ale také je na scéně společnost Xiaomi. Který telefon vybrat a jaká společnost je ta lepší?

Telefony Samsung

Samsung_Logo

Samsung vám nabízí mezi nejnovějšími modely verzi Galaxy s10, která je špičkou na trhu.

V čem spočívá síla tohoto chytrého telefonu?

Oslní vás výdrží baterie, kdy výrobce slibuje až 24 hodinový chod bez nutnosti nabití. Také je odolný vůči prachu či vodě, což ocení hlavně ti, kterých povolání není v kanceláři, ale někde v terénu. Určitě vás nepřekvapí, že také fotoaparát je jedním z nejlepších. Má lepší noční režim, kdy budete i se sníženými podmínkami viditelnosti dělat ostré fotografie. Co se týká samotného designu, telefon disponuje designem téměř bez rámečku, což mu dodává na eleganci.

Telefony Apple

Apple_logo

Apple vám může také nabídnout spoustu benefitů. Co se týče designu, sice rámeček má, ale zase působí luxusně a je navržen v barvách, které také tak působí. Navíc má společnost Apple vybudovanou prestiž, kdy každý, kdo vlastní novější verze, automaticky spadá do skupiny těch, kteří si mohou dovolit koupit jejich produkty a získávají tedy také na prestiži.

Kromě toho, že získáte jisté postavení ve společnosti díky telefonům iPhone, také jeho funkce vás překvapí. iPhone se systémem iOs je inovativní telefon, kdy téměř každý měsíc můžete stahovat nejnovější aktualizace. Fotoaparát vás ohromí svou kvalitou, kde také najdete funkce jako portrét a díky tomu pořizovat fotografie srovnatelné s kvalitou zrcadlovek. Rychlost a jednoduchá ovladatelnost telefonu staví iPhone také vysoko. Mezi nejnovější verze patří iPhone 11, který má hned několik verzí.

Telefony Xiaomi

Xiaomi_logo

Oproti mobilním telefonům Apple a Samsung, společnost Xiaomi nabízí vysokou kvalitu za přijatelné ceny. Můžete si pořídit nejnovější modely v cenové relaci okolo 15 tisíc bez obav, že si kupujete nekvalitní telefon bez žádných přidaných hodnot. Hlavní výhodou je fotoaparát s rozlišením 108 Mpx. Ohromí vás také velký displej, který disponuje čtečkou otisku prstů a zajistí vám také kvalitní obraz. Telefony Xiaomi jsou také elegantní hlavně díky zaobleným rohům a zahnutým stranám. Xiaomi má poté stejný operační systém jako telefony Samsung – Android. Tento systém je jednoduchý na ovládání a máte tedy za nižší cenu stejný systém jako Samsung, což se také vyplatí, pokud nechcete investovat vyšší částky za chytrý mobilní telefon.

Samozřejmě můžete vybírat i z jiných konkurenčních značek, tak či tak, dbejte na kvalitu telefonu.

Jak ti líbil článek?

Kliknutím hodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Je nám líto, že tento článek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit?